
VakantieBijbelClub over Jona
AlgemeenTwee morgens vol gezelligheid, zingen, knutselen, Bijbelverhalen en spelletjes. Dat is de VakantieBijbelClub, die dit jaar op dinsdag 25 en woensdag 26 augustus gehouden wordt in basisschool De Bron.
Kinderen van 4 tot en met 12 jaar zijn vanaf 9.45 welkom op Vronkenlaan 46 in Leiderdorp. Om 10 uur start de morgen. Er zijn altijd eerst wat spelletjes om elkaar te leren kennen. We leren een lied en luisteren naar een verhaal. Op woensdagmorgen eten we tot slot een flinke stapel pannenkoeken.
Jona
Dit jaar gaat de VakantieBijbelClub over Jona. Nu noemen we hem een profeet, een man van God. Maar toen God Jona een opdracht gaf, luisterde hij mooi niet.
Alle kinderen zijn welkom, of ze nu veel of weinig van de Bijbel weten. De VakantieBijbelClub is dé plek om de Bijbel voor het eerst open te doen en een nieuwe wereld binnen te stappen.
Meer informatie
Voor meer informatie: bel Gertrude de Wildt. Ze is bereikbaar op 06-11071316.


















