
Velen kijken weer uit naar de Leiden Marathon.
(Foto: )Leiden Marathon gaat naar 12 september
Wandelen blijft op 8 mei
De Leiden Marathon kiest in 2021 voor een andere datum. De hardlopers gaan van start op zondag 12 september, de wandelaars blijven wel op zaterdag 8 mei. Of de 5 kilometer op zaterdagavond wordt gelopen en of de Marathon Vlam wordt gehaald, besluit de organisatie later.
“De 30e editie kan niet worden gehouden op 9 mei. Dat is echt te vroeg als je kijkt naar de snelheid van het vaccineren”, legt voorzitter Tjeerd Scheffer uit. “Daarom gaan wij meteen al naar zondag 12 september 2021, vlak voor alle andere grote hardloopwedstrijden in Nederland. Natuurlijk moet onze veiligheidsregio hier nog wel toestemming voor geven”.
“Het Wandelen met Van Bemmelen Outdoor blijft wel op 8 mei. Daar zijn minder toeschouwers bij betrokken en kunnen de deelnemers eenvoudiger in kleine groepjes starten”, aldus de voorzitter.
Of de 5 van Proefpersoon.nl op zaterdagavond wordt gelopen of op zondag wordt ingepast, besluit de organisatie later. Dat geldt ook voor het halen van de Marathon Vlam uit Griekenland. “Eerst maar eens kijken hoe de ontwikkelingen rond het vaccin verlopen. We bekijken het maand voor maand.”
De inschrijving voor alle afstanden gaat open op 1 februari. Vorige week maakte de organisatie al bekend dat de route van de 10 van Heerema Marine Contractors verlegd wordt naar de wijk Roomburg.
-
13:01
1
-
Nachtmerrie
12:57
-
2 dagen geleden
-
Marjolein Laponder van Incluzio Leiderdorp genomineerd als Sociaal Werker van het Jaar
2 dagen geleden
2
-
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
-
4 dagen geleden
-
4 dagen geleden
-
5 dagen geleden
1
-
Paashaas bezoekt Hobbit-kleuters thuis
6 dagen geleden
-
7 dagen geleden
-
De piepers zitten alvast in de grond
8 dagen geleden
-
Tulpen van Clubhuis De Derde Helft voor 965 Leiderdorpse senioren
2 apr, 16:40
-
De Zijlpont vaart weer, nu onder de vlag van Teylingen
1 apr, 21:24
1
-
Gemeente blijft bekendmakingen toch publiceren in Leiderdorps Weekblad
1 apr, 21:07
-
Duurzaamheidsvoucher blijft langer geldig
1 apr, 09:37
-
Kunstwerken van jongeren met meervoudige beperkingen maken Leiderdorp vrolijker
31 mrt, 21:59
-
Valse start voor nieuw parkje
31 mrt, 10:57
1
-
Iedereen kan overweg met de Compaan
30 mrt, 15:21
-
Bomenstichting baalt van extra bomenkap op Driemasterlocatie
30 mrt, 15:07
-
30 mrt, 11:55
-
28 mrt, 21:11
5
-
26 mrt, 17:15
-
26 mrt, 08:43
Meest gelezen


Nieuwsoverzicht
-
De oudste afbeelding van Leiderdorp?
13:01
1
-
Nachtmerrie
12:57
-
Les over de dode hoek
2 dagen geleden
-
Marjolein Laponder van Incluzio Leiderdorp genomineerd als Sociaal Werker van het Jaar
2 dagen geleden
2
-
Cultuurhistoricus Claudia Thunnissen: ‘Park Agthoven’ is een ongelukkige naamkeuze
2 dagen geleden