
Dani en Jasper, die deze zomer afzwaaiden van de Leiderdorpse basisschool Eckerlyc, konden onlangs een cheque van ruim 100 euro overhandigen aan Stichting Nadja. Het geld hadden ze bijeengebracht met verkoop van artikelen via een webshop, een afsluitend project in groep 8.
Ook voor groep 8 van de Leiderdorpse basisschool Elckerlyc was het aanpassen dit schooljaar. Normaal wordt aan het eind van het schooljaar gewerkt aan het opzetten van een eigen bedrijfje. De producten daarvan worden verkocht tijdens het zomerfeest en de opbrengst gaat naar een goed doel. Corona zette echter een streep door het zomerfeest.
Maar overal is een oplossing voor. In verschillende groepjes hebben de kinderen een webshop gemaakt. Dani en Jasper kozen voor een webshop met zelfgemaakte armbandjes, gebarenkaarten en verschillende artikelen die beschikbaar waren gesteld door Fijnuit.nl. Het goede doel waar zij voor kozen was de Stichting Nadja, die zich inzet voor vrijetijdsbesteding voor kinderen met een beperking. In de vier dagen dat de webshop online was, haalden zij met de verkoop en een aantal gulle donaties het mooie bedrag op van € 101,50. Op de foto is te zien hoe ze trots de cheque uitreiken aan Nadja en Anne van Stichting Nadja.
-
13:01
1
-
Nachtmerrie
12:57
-
2 dagen geleden
-
Marjolein Laponder van Incluzio Leiderdorp genomineerd als Sociaal Werker van het Jaar
2 dagen geleden
2
-
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
-
4 dagen geleden
-
4 dagen geleden
-
5 dagen geleden
1
-
Paashaas bezoekt Hobbit-kleuters thuis
6 dagen geleden
-
7 dagen geleden
-
De piepers zitten alvast in de grond
8 dagen geleden
-
Tulpen van Clubhuis De Derde Helft voor 965 Leiderdorpse senioren
2 apr, 16:40
-
De Zijlpont vaart weer, nu onder de vlag van Teylingen
1 apr, 21:24
1
-
Gemeente blijft bekendmakingen toch publiceren in Leiderdorps Weekblad
1 apr, 21:07
-
Duurzaamheidsvoucher blijft langer geldig
1 apr, 09:37
-
Kunstwerken van jongeren met meervoudige beperkingen maken Leiderdorp vrolijker
31 mrt, 21:59
-
Valse start voor nieuw parkje
31 mrt, 10:57
1
-
Iedereen kan overweg met de Compaan
30 mrt, 15:21
-
Bomenstichting baalt van extra bomenkap op Driemasterlocatie
30 mrt, 15:07
-
30 mrt, 11:55
-
28 mrt, 21:11
5
-
26 mrt, 17:15
-
26 mrt, 08:43
Meest gelezen


Nieuwsoverzicht
-
De oudste afbeelding van Leiderdorp?
13:01
1
-
Nachtmerrie
12:57
-
Les over de dode hoek
2 dagen geleden
-
Marjolein Laponder van Incluzio Leiderdorp genomineerd als Sociaal Werker van het Jaar
2 dagen geleden
2
-
Cultuurhistoricus Claudia Thunnissen: ‘Park Agthoven’ is een ongelukkige naamkeuze
2 dagen geleden